SesVerSus Akademi

SesVerSus ailesinin bir parçası olmak ister misiniz?

SesVerSus Akademi, a Capella tutkusunu ve SesVerSus’un yıllara dayanan bilgi birikimini paylaşmak ve büyütmek için çalışmalarına başladı! SesVerSus Akademi, SesVerSus ruhunu yarınlara taşıyacak yeni nesil vokallerini yetiştirmek için geniş kapsamlı bir eğitim ve prova takvimiyle yola çıkıyor.

Geleceğin SesVerSus vokalleri SesVerSus Akademi bünyesinde temel solfej ve armoni eğitimlerinden vokal teknikleri ve müzikal doğaçlama çalışmalarına, diksiyon, artikülasyon dans ve koreografi atölyelerine, geniş bir yelpazede eğitim görüyor.

Akademi’nin öğrencileri SesVerSus repertuarının en popüler parçalarını icra etmeyi öğreniyor, düzenli olarak gerçekleştirilen etkinliklerde sahne alarak sahne performansını deneyimliyor ve SesVerSus Akademi’ye özel klip ve video çalışmalarının parçası oluyor. Eğitim süreci boyunca Akademi vokalleri sadece eğiticilerin değil, kıdemli SesVerSus vokallerinin ses ve performans tecrübelerinden de faydalanıyor.

Akademi’de yüksek performans gösteren vokaller, SesVerSus’un çekirdek performans ekibine dahil olma fırsatı yakalıyor.

Siz de a Capella’nın büyüsüne kapılmak ve müziği çok sesli bir biçimde icra etmenin coşkusunu tecrübe etmek istiyorsanız SesVerSus Akademi’ye hemen başvurun!
Başvuru için: https://goo.gl/forms/NJ2f0YJMGydiFWz72


		
		
Share:
SesVerSus acapella / 0850 888 0 787