90’lar Acapella

Acapella nedir, acapella, akapella, a capella, acapella türkiye
2015
SesVerSus Acapella
Doksanlar Acapella
Producer: Oğuz Mutlu Güven

90’lar Türk pop müzik tarihine damgasını vurmuş birçok sanatçının ve şarkının yer aldığı, insanların birbirine olan duygularını şarkılarla ifade ettiği ve hala etkilerini devam ettiren bir zaman dilimi.

SesVerSus acapella grubu olarak, 90’larda öne çıkmış şarkıları potpori halinde coverladık. Bu şarkıların fon müziği olduğu anılarınıza yeni bir boyut kattık.  90’lar acapella aynı zamanda SesVerSus’un 10 Mart 2015 tarihinde yayınlanan ilk stüdyo çalışması. Siz değerli takipçilerimizle 90lara tekrar gidelim istiyoruz, 90lar potporiyi beğeninize sunuyoruz.

Potpuride yer alan şarkılar

Sonuna kadar – Ferda Anıl Yarkın, Adam – Sibel Alaş, Gelincik – Ayna, Delikanlım – Yıldız Tilbe, Kar beyazdır ölüm – Kerim Tekin, Sevdik sevdalandık – Reyhan Karaca, Arnavut Kaldırımı – Demet Sağıroğlu, Hovarda – Emel Müftüoğlu, Tavla – Mirkelam, Bandıra bandıra – Yonca Evcimik, Yaşandı Bitti – Burak Kut, Kandırdım – Kenan Doğulu, Ateşteyim – Çelik, Ölürüm Sana – Tarkan, Hadi yine iyisin – Tayfun, Ellere var da bize yok mu – Grup Vitamin.

Grup, oluşumlarından kısa bir süre sonra ikinci video çalışması olan Erkin Koray’ a ait Şaşkın parçasını acapella cover’layıp piyasaya sürdü. 2017’de, iTunes’da resmi çalışmalarını yayınlamaya başladılar.

Share:
SesVerSus acapella / 0850 888 0 787